شرکت آیدین ( داداش برادر)

شرکت آیدین نگرش های موفقیت آمیزی هم در قوانین ساختاری خود داشته است که به پیشرفت این کشور کمک شایانی کرده است مانند :

منابع انسانی

    موفقیت هر سازمانی وابسته به مهارت نفرات آن است. اگر شما  بهترین نفرات را داشته باشید، یک شرکت ممتاز خواهید شد. رقابت بر سر جذب نیروی انسانی، موفقیت هر شرکتی را به یقین تبدیل میکند.  ما میخواهیم تمامی  پرسنل شرکت در حفظ، بقاء و ادامه دادن ارزشها، با همدیگر کمک و همکاری کرده و به آنها با دید یکسان نگاه کنند.  در میان اندیشه هایی که آیدین، به آنها بها میدهد، فاکتورهای زیر دارای اهمیت بیشتری هستند، راستی و درستی، صداقت، داشتن یک حس قوی تعلق و تعهد به شرکت، احترام به دیگران و داشتن فرهنگ کار و تلاش. توسعه زیر ساختها. سیستمهای مدیریتی و مهارتهای فردی نیازهای ما را به عنوان یک شرکت تامین نموده و ارزش پول سهامدار را بالا میبرد. در حیطه فعالیت ما کارکنانی وجود دارند که به طور طبیعی دارای قدرت ریسک پذیری، پتانسیل، فرهنگ بالا و ...میباشند. ما برای رسیدن به اهدافمان نیاز به افرادی داریم که تغییر را بعنوان یک چالش تلقی کرده و در ایجاد آینده مشارکت فعال داشته باشند. لذت از کار و دارا بودن درجه بالایی از هویت درون سازمانی، و اهداف آن برای ما بسیار مهم است. و بالاخره اینکه، نقش کلیدی ما در شکل دادن به فرآیندهای توسعه، موثر بوده و پیشرفت سریع افراد، غیر قابل انکار است.

کیفیت:
  بشر در همه حال در جستجو بهترین راه برای زندگی، لذّت از بهترین سلامتی و بهترین شرایط زندگی و استفاده از با کیفیت ترین مواد میباشد. در آیدین، نخستین برتر، کیفیت نام دارد. هدف نهائی آیدین ارائه محصولات منحصر به فرد با کیفیت و خدمات بهتر میباشد.
آوازه و بازتاب کیفیت چندین ساله ما بر پایه استانداردها
بسیار عالی مبتنی میباشد. در پس هر محصولی سالها تحقیق و توسعه نهفته است.
وجود مارک آیدین بر رو
یک محصول مهر تائید است بر سالم بودن و منطبق بودن محصول با استانداردهای کیفی.
تمامی تلاش سازمان به سو
یک هدف والا میباشد. کیفیت جزء لاینفک و ضرور هر محصول آیدین میباشد. تحت هیچ شرایطی نمیتوان در مورد کیفیت محصول به یک نقطه مشترک رسید بلکه این مردم، تجهیزات و وسایل هستند که در مورد سالم و مطمئن بودن محصولات آیدین در همه زمانها نظر میدهند.
تضمین بالاترین حد کیفیت محصولات، وظیفه ا
بر دوش تمامی اعضای خانواده آیدین است. موفقترین محصول ما کیفیت است و این کلید موفقیت ما در امروز و فرداست.

نیازهای مشتری:
  (" از کوزه همان تراود که در اوست" You are what you eat ")، امروزه مشتریان معنی واقعی این گفته معروف را میدانند. مشتریان امروز، فهمیده و آگاه هستند. آنها خواستار همگونی کیفیت و نو آور هستند. وظیفه ما این است که بفهمیم مشتر چه چیز می خواهد و به توقعات آنها به طور سریع و مؤثر پاسخ بدهیم. ما با ارائه این راه می خواهیم تلاشمان را در برآورده کردن خواسته های مشتریان متمرکز کنیم. اوّلین و بهترین راه تامین این توقعات، تولیدات بی نظیر همراه با کیفیت ممتاز است.

آزمایشگاه:
  تولیدات این شرکت، تحت شرایط اتمسفریک و در یک محیط تمیز و بهداشتی صورت می گیرند. در این بخش، کنترل کیفیت به صورت جدّ بر روی تمامی مواد صورت می گیرد. کنترل سخت آزمایشگاه شرکت مانند تستهای کیفی، و کنترل بچ گیری، هدف نهایی را که همانا رضایت مشتر است، تضمین میکند. تکنسینها ما شایسته، ماهر و با تجربه هستند و وسایل آزمایشگاه نیز با سخت ترین تنظیمات بهداشتی و فنی کنترل میشوند. محصولات نیز به طور منظم در قسمتها مختلف خط کنترل می شوند و این کار تا آخرین مرحله از تولیدات انجام می شود. کنترل کیفی دقیق بر روی مواد، لذّت مصرف کننده را از محصولاتی فنی و سالم کامل میکند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر شما می توانید از طریق سایت شرکت با انان تماس بر قرار کنید.

آدرس سایت: http://www.aidin.com

 


 

/ 0 نظر / 532 بازدید